Grudzień 2013


31 grudnia 2013

 

Nadchodzi Nowy Rok. Energii do działania, pewności siebie, osiągnięcia celów osobistych i sukcesu rynkowego, życzy zespół KPMC.

 

Przeczytaj na:


30 grudnia 2013

 

Podsumowanie wyników firmy KPMC tradycyjnie następuje ostatniego dnia sierpnia. Dzisiaj postanowiliśmy podsumować mijający rok u naszych Klientów. Największym osiągnięciem jest, że:

- Każda z obsługiwanych przez nas firm* zanotowała wzrost obrotu przy jednoczesnym zachowaniu wzrostu udziału samego zysku.

Komentarz: Długo zastanawialiśmy się czy publikować ten nie prawdopodobny wynik, który zawdzięczamy głównie mądrej polityce przyjmowania zleceń i selekcji tylko tych firm, u których za sprawą posiadanych kompetencji i know-how, przewidujemy możliwość wypracowania najwyższych efektów.

Dokładnie tyle oznacza telefon z naszej firmy z propozycją stałej współpracy, poprzedzony analizą branży. W przyszłym roku może zadzwonimy do Ciebie?

* Dotyczy wszystkich firm objętych najważniejszą usługą firmy „Strategiczny program inwestycyjny KPMC + Twoja firma™” – czyli strategia warta inwestycji.

 

Przeczytaj na:


28 grudnia 2013

 

Dzień otwarty KPMC - "Poświęcamy swój czas, byś mógł zmieniać świat"

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w nowym roku Dzień otwarty, podczas którego będziemy rozmawiali o Państwa celach korporacyjnych i strategii.

XV Dzień otwarty w KPMC:

(2 stycznia, godz. 15:00-18:00)
- Konsultacje przy obiedzie [umów konsultacje]
http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

(2 stycznia, przez cały dzień)
- Dyżury telefoniczne
http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

(dowolnego dnia)
- Pierwsze bezpłatne konsultacje
http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html

Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

 

Przeczytaj na:


26 grudnia 2013

 

Informacje o ekonomii Wielkiej Brytanii, najważniejszego w przyszłości gospodarczo kraju UE. Dla naszej firmy (KPMC) jest najważniejsza od lat ze względu na pochodzenie stosowanego know-how i liczne inne powiązania.

Dodatkowo z artykułu można wyczytać strategiczne czynniki sukcesu, które będą nierozerwalnie związane z Polską i Unią Europejską.

The Daily Telegraph, online: http://www.telegraph.co.uk/finance/economics/10537773/Britain-will-become-biggest-economy-in-Europe.html

 

Odpowiedz poprzez:


24 grudnia 2013

 

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Nadziei zmieniającej codzienność, mądrości w działaniu, oraz wiary w ludzi, życzy zespół firmy KPMC.

 

Przeczytaj na:


23 grudnia 2013

 

Właśnie rozpoczynamy spotkanie opłatkowe. Kilka osób uczestniczy za pośrednictwem rozłożonych laptopów i technologii Skype™. Wszystkim współpracownikom, którzy z powodu odległości nie mogli przybyć składamy najszczersze życzenia. Wesołych Świąt.

 

Przeczytaj na:


22 grudnia 2013

 

"Dyżury telefoniczne - zacznij każdy tydzień od szybkich konsultacji"

Przypominamy o naszym świątecznym wydaniu firmowej inicjatywie "Dyżury telefoniczne", polegającej już tradycyjnie na doradztwie oraz składaniu sobie wzajemnych życzeń:

Bezpłatna linia:
Poniedziałek, 23 grudnia, pomiędzy 8:00-10:00.

Inne terminy: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

Do usłyszenia!

 

Przeczytaj na:


20 grudnia 2013

 

Z dniem 1 stycznia 2014 roku, nadchodzi ważna planowana od ponad 2 lat zmiana, polegająca na zmianie sloganu firmy znajdującego się tradycyjnie obok logo firmy.

Stare „KPMC Warsztat Kamila Popławskiego”, zastąpimy nowym „KPMC Polska

Jest to związane z planowanym powiększaniem naszego modelu biznesowego. Znaczenie ma również poszerzenie grupy konsultantów świadczących nasze wybrane usługi poza granicami kraju. Będzie podkreślać miejsce świadczenia usług.

O powiększaniu modelu biznesowego: http://kpmc.pl/onas/nowywiekszymodel.html

 

Przeczytaj na:


15 grudnia 2013

 

Czy Waszym zdaniem internet, automatyzacja i robotyzacja przyczyniają się do niszczenia miejsc pracy? Są zagrożeniem, a może strategiczną szansą dla polskiej gospodarki?

 

Odpowiedz poprzez:


10 grudnia 2013

 

Informujemy o naszym uczestnictwie w Targach Nowoczesnej Edukacji TEN 2013 , które odbędą się w czwartek, 12 grudnia 2013, godz. 9:30, nasze uczestnictwo będzie odbywało w ramach popularnej inicjatywy "Gościmy na", która ma zapewnić bezpłatne konsultacje KPMC dla wszystkich zainteresowanych. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


7 grudnia 2013

 

Co myślisz o akceptacji przez KPMC płatności za pomocą wirtualnej waluty BITCOIN? Czy sam korzystasz z tej możliwości w swojej firmie?

 

Odpowiedz na:


7 grudnia 2013

 

Najważniejszą zmianą w naszej polityce komunikacji w sieci, będzie dodanie drugiego strumienia publikowanych informacji.

Publikowane strumienie:

KPMC News - dostępny wcześniej, informacje o firmie, wydarzeniach i imprezach firmowych oraz wszystkich dostępnych bezpłatnie inicjatywach.

KPMC Myśli - istotne z biznesowego punktu widzenia pytania dotyczące rozwoju KPMC, jak również środowiska biznesowego w Polsce, analiza wybranych trendów w nauce zarządzania, udostępnianie linków do najciekawszych materiałów wideo, prezentacji i dokumentów know-how dostępnych w sieci. Nowy strumień ma zapewnić większą interaktywność oraz wspólną pogłebioną dyskusję.

Powstał na podstawie rozwijanego w przeszłości historycznego działu "Myśli" dostępnego pod adresem: http://kpmc.pl/wiedza/mysli.html

 

Przeczytaj na:


6 grudnia 2013

 

Dziękujemy użytkownikom portalu GoldenLine za wieloletnią znajomość. Nasz profil jest w TOP 1000 najczęściej odwiedzanych profil. Obecnie na portalu istnieje ponad 1,5 mln kont.

Szczególne zadowolenie sprawiła nam duża popularność przy małej ilości znajomych, to świadczy o jakości.

Zapraszamy do współpracy: http://www.goldenline.pl/kamil-poplawski2/

Niniejsza informacja zbiega się z wdrażaniem przez nas nowej polityki komunikacji w sieci. Do chwili obecnej za pomocą kanałów społecznościowych informowaliśmy wyłącznie o naszej bezpłatnej aktywności biznesowej w ramach inicjatyw finansowanych przez Firmowy Fundusz Wspierania Programów CSR.

W najbliższej przyszłości wprowadzimy m.in. elementy interaktywne, o szczegółach poinformujemy niebawem.

 

Przeczytaj na:


5 grudnia 2013

 

Każdy konsultant KPMC mógł wskazać jedno dziecko, do którego wyślemy prawdziwego św. Mikołaja z prezentami. Dziękujemy współpracownikom za udział w akcji.

 

Przeczytaj na:


5 grudnia 2013

 

Zatrudniliśmy świętego Mikołaja, aby rozdał najlepszym klientom firmy specjalne firmowe paczki od KPMC.

Nasz punktualny św. Mikołaj właśnie wyruszył, aby dotrzeć do wszystkich na czas.

 

Przeczytaj na:


3 grudnia 2013

 

Zapraszamy do Krakowa na mikołajkowe wydanie AIP StartUp Mixera, który odbędzie się w czwartek, 5 grudnia 2013, godz. 18:00, nasze uczestnictwo będzie odbywało w ramach popularnej inicjatywy "Gościmy na", która ma zapewnić bezpłatne konsultacje KPMC dla wszystkich zainteresowanych. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


3 grudnia 2013

 

Serdecznie zapraszamy do Katowic na dziewiąte wydanie Wieczoru z Marketingiem w formule 2.0, który odbędzie się w czwartek, 5 grudnia 2013, godz. 16:45, nasze uczestnictwo będzie odbywało się poza ramami popularnej inicjatywy "Gościmy na", w zamian każdy uczestnik podpisany na liście obecności będzie mógł w czasie późniejszym umówić rozszerzoną bezpłatną konsultacje. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


2 grudnia 2013

 

Odczuwamy wspaniałą energię na półmetku odbywających się Dni otwartych KPMC. Następne konsultacje przed nami.

Przypominamy, że inicjatywa jest w całości finansowana przez FFWP CSR.

 

Przeczytaj na:

 

Listopad 2013


30 listopada 2013

 

Dzień otwarty KPMC - "Poświęcamy swój czas, byś mógł zmieniać świat"

Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku Dzień otwarty, podczas którego będziemy rozmawiali o partnerstwie i rozwoju Państwa firm w nadchodzącym roku.

XIV Dzień otwarty w KPMC:

(2 grudnia, godz. 15:00-18:00)
- Konsultacje przy obiedzie [umów konsultacje]
http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

(2 grudnia, przez cały dzień)
- Dyżury telefoniczne
http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

(dowolnego dnia)
- Pierwsze bezpłatne konsultacje
http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html

Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

 

Przeczytaj na:


30 listopada 2013

 

Dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym we wczoraj zakończonych Dniach kariery KPMC.

Przy okazji znacznego powiększenia i aktualizacji naszego banku CV, dodatkowo udało się nawiązać wiele wartościowych kontaktów oraz informacji zwrotnych płynących z wymagającego rynku konsultantów.

"Nie aplikuje na konkretne stanowisko, ale może w waszych projektach wykorzystacie moje doświadczenie w dziedzinie IT, Telco czy ICT a też w project i product managamencie.

Nie bez znaczenia jest to że KPMC jest z Katowic, jako lokalny patriota jestem dumny, że tu na Śląsku powstała taka nowoczesna i rozwojowa firma."

Mikołaj - Uczestnik Dni kariery KPMC

---
Wszystkie nadesłane aplikacje wprowadziliśmy do systemu zarządzania kompetencjami KPMC.

Przeczytaj na:


28 listopada 2013

 

Dni kariery KPMC

W dniu dzisiejszym i jutrzejszym przeprowadzamy akcje rekrutacji pracowników do naszej firmy. Od wielu lat to brak pracowników jest głównym czynnikiem ograniczającym nasz rozwój, a także ekspansje na nowe rynki.

Informacje o stanowiskach: http://kpmc.pl/onas/karieraunas.html

Osoby zainteresowane pracą lub współpracą prosimy o aplikacje CV na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

* Wymagamy 7-letniego doświadczenia w dużej firmie doradczej.

 

Przeczytaj na:


23 listopada 2013

 

W trakcie przeprowadzania przez nas badania branży, tradycyjnie oderwałem się, aby pójść zwiedzać targi na własną rękę. Z dziecięcą ciekawością testowałem wiele różnych innowacyjnych zabawek, które niedługo zaczną zmieniać świat.

Po wielu latach wiem, że to właśnie chęć współtworzenia nowoczesnego świata zaprowadziła mnie na drogę doradztwa strategicznego i consultingu.

Dziękuję firmom innowacyjnym, dzięki którym stało się to po prostu możliwe.

 

Zdjęcia zamieszczone na portalu facebook: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=650973151620698&set=pcb.650974838287196&type=1&theater

 

Przeczytaj na:


23 listopada 2013

 

Dziękujemy firmom uczestniczącym w badaniu branży (70%) oraz nielicznym dla których realizowaliśmy zamówione konsultacje. Wszystkie obiecane materiały know-how oraz dostępne raporty zostaną przesłane w okresie tygodnia czasu.

Zaangażowanie z jakim tłumaczyliście Państwo nam złożone aspekty techniczno-biznesowe realizowanych projektów i przedsięwzięć, zasługuje na najwyższe uznanie. Świadczy to niezbicie o kompetencjach i profesjonalizmie. Znajdzie to odbicie w wynikach badań najwyższej jakości.

 

Przeczytaj na:


21 listopada 2013

 

Zapraszamy na spotkania podczas najbliższych targów KOMPOZYT-EXPO® 2013, które są to dla nas szczególnie istotne głównie ze względu na udział innowacyjnych firm o rozbudowanych działach R&D. Podczas targów będziemy przeprowadzać konsultacje oraz badanie branży pt. "Twoja droga do sukcesu".

Nasz udział w targi odbędzie się dn. 22 listopada 2013 na terenie Targów w Krakowie, ul. Centralna 41a, 31-586 Kraków.

Zwiedzających targi, którzy chcą w ramach inicjatywy "Gościmy na" skorzystać z bezpłatnej konsultacji, prosimy o kontakt i umówienie indywidualnego spotkania w czasie trwania imprezy.

Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


18 listopada 2013

 

KPMC, R&D Departament: Pilnie zakupimy zwykłe mrówki robotnice, przeznaczone do celów naukowo-szkoleniowych (grupowa obserwacja zachowania). Po zakończeniu tygodniowego projektu mrówki zostaną zwrócone hodowcy.

 

Przeczytaj na:


14 listopada 2013

 

Pod poniższym linkiem prezentujemy harmonogram inicjatywy "Dyżury telefoniczne", uwzględniliśmy wszystkie terminy do końca bieżącego roku.

Harmonogram inicjatywy: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

 

Przeczytaj na:


11 listopada 2013

 

Dzień niepodległości. W związku z świętem na stronie przy logo firmy KPMC, pojawił się magiczny symbol, który określa właściwie wszystkie nasze uczucia.

 

Przeczytaj na:


10 listopada 2013

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na warsztat pt. Mentalne zarządzanie celami™, który odbędzie się dn. 20 listopada 2013 na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane w przeciągu kilkunastu godzin, pozostało dosłownie kilka miejsc z puli przeznaczonej dla osób z firmy KPMC.

Więcej na: http://kpmc.pl/wyklady.html

 

Przeczytaj na:


10 listopada 2013

 

Wykład pt. "Mentalne zarządzanie celami™" (premiera w 2010 r.)

Spojrzenie mentalisty do wnętrza ludzkiego umysłu i jego licznych marzeń, na których oparliśmy wiele tysięcy lat temu swoją niezwykłą zdolność do wizualizacji i realizacji codziennych celów. Nauczymy się rozumieć oraz bezstratnie przenosić tą pierwotną zdolność na płaszczyznę pracy grupowej w organizacji. Zaprezentujemy pełen zakres potrzebnych umiejętności zaczynając od zrozumienia celu osobistego w życiu, celu korporacyjnego w przedsiębiorstwie, przestrzegani zasady SMART oraz niezbędnego zastosowania tzw. rynku celów. W wersji rozszerzonej znacznie więcej czasu poświęcimy metodologii MBO. Wystąpienie zostało oparte na praktyce zawodowej i przykładzie firmy Microsoft.

Moduł wykładowy ma wykształcić w uczestniku przekonania i umiejętność, pozwalające na łatwą i intuicyjną, codzienną pracę z własnymi celami, a także celami współpracowników i całej organizacji. Poprzez omówienie pełnego spektrum zagadnienia zyskacie Państwo komplet potrzebnej wiedzy i kompetencji.

Każdy uczestnik ma prawo do otrzymania dyplomu: “Mentalista w zarządzaniu celami™”.

Nasz 2-godzinny wykład z inteligentnie zaprojektowanymi materiałami do dalszej nauki w domu, swoją skuteczności przewyższa większość jednodniowych szkoleń dostępnych na rynku. Bestseller wśród wykładów zrealizowanych dla korporacji.

 

Przeczytaj na:


10 listopada 2013

 

Niezwykle uważnie badamy zasadność funkcjonowania FFWP CSR w ramach firmy KPMC. Dostając po każdym wydarzeniu wiele wiadomości e-mail i telefonów, każdorazowo utwierdzamy się w przekonaniu, że nasza bezpłatna aktywność ma sens.

„Dzień dobry, W piątek byłam uczestniczką prowadzonych przez Pana warsztatów z zakresu zarządzania projektami. Pragnę podziękować za fantastyczne zajęcia i przekazane treści. Pozdrawiam serdecznie,”

Uczestniczka MEGA Konferencji.

 

Przeczytaj na:


7 listopada 2013

 

Przywiązujemy niesamowitą uwagę do relacji z Państwem, każdy wpis i interakcje analizujemy, traktując na równi z rozmową telefoniczną. Pamiętamy aktywność każdej osoby, tak zbieramy opinie i stajemy się lepsi w prowadzeniu firmy. Wiele pomyślnie zrealizowanych usług CSR miało swój początek za sprawią komentarza lub wiadomości prywatnej.

Ze względu na zakaz płatnej reklamy i promocji, tylko od Państwa zależy stopień wykorzystania środków zgromadzonych na FFWP CSR.

 

Przeczytaj na:


6 listopada 2013

 

Codzienny wymiar finansowania FFWP CSR to również nasze otwarte warsztaty dostępne dla każdego.

Za sprawą najwyższych ocen warsztatu pt. Mentalne zarządzanie projektami™ w roku ubiegłym, zostaliśmy ponownie zaproszeni do realizacji warsztatu pt. Mentalne zarządzanie celami™. Następnego z cyklu.

Więcej na: http://ps.ue.katowice.pl/aktualnosci/najnowsze/article/swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci/

 

Przeczytaj na:


5 listopada 2013

 

Zakończony w dniu wczorajszym „Dzień otwarty KPMC” został w całości sfinansowany z środków FFWP CSR. Dziękujemy naszym klientom, wyłącznie za sprawą Państwa wieloletniego zaufania do naszych usług możemy co roku zwiększać pule środków kierowanych do funduszu.

 

Przeczytaj na:


4 listopada 2013

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z inicjatyw w ramach XIII Dnia otwartego firmy KPMC. Dzisiaj pracujemy dla świata.

 

Przeczytaj na:


3 listopada 2013

 

Dzień żałoby narodowej. Pozostajemy w głębokim smutku po śmierci pierwszego premiera III Rzeczypospolitej Polskiej.

Zespół firmy KPMC

 

Przeczytaj na:

Październik 2013


30 października 2013

 

Serdecznie zapraszamy na najbliższy VIII Wieczór z Marketingiem 2.0, który odbędzie się w Katowicach, czwartek, 7 listopada 2013, budynek Telewizji Katowice, ul Telewizyjna 1. Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


30 października 2013

 

Zapraszamy na spotkania podczas najbliższych połączonych targach Foundry EXPO 2013, SteelMET 2013, SURFPROTECT 2013, TEZ Expo 2013, Scrap EXPO 2013, którym oddamy się bez reszty, są to dla nas wyjątkowe targi głównie ze względu na profil uczestników. Podczas targów będziemy przeprowadzać konsultacje oraz badanie branży pt. "Twoja droga do sukcesu".

Nasz udział w targi odbędzie się dn. 6 listopada 2013 w budynku Expo Silesia na ul. Braci Mieroszewskich 124 w Sosnowcu.

Zwiedzających targi, którzy chcą w ramach inicjatywy "Gościmy na" skorzystać z bezpłatnej konsultacji, prosimy o kontakt i umówienie indywidualnego spotkania w czasie trwania imprezy.

Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


30 października 2013

 

Badając różne branże uczymy się najnowszych technologi, które codziennie zmieniają ludzkie życie. W poprzednich badaniach poznawaliśmy tajniki jak zarządzać energią, nowoczesnymi konstrukcjami, metalami czy wodą.

 

Przeczytaj na:


30 października 2013

 

 

Dzień otwarty KPMC - "Poświęcamy swój czas, byś mógł zmieniać świat"

Serdecznie zapraszamy na trzeci po wakacjach Dzień otwarty, podczas którego będziemy rozmawiali o rozwoju Państwa przedsiębiorstw.

XIII Dzień otwarty w KPMC:

(4 listopada, godz. 15:00-18:00)
- Konsultacje przy obiedzie [umów konsultacje]
http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

(4 listopada, przez cały dzień)
- Dyżury telefoniczne
http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

(dowolnego dnia)
- Pierwsze bezpłatne konsultacje
http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html

Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

 

Przeczytaj na:


28 października 2013

 

Wszystkim osobom, którym nie udało się dodzwonić podczas dzisiejszego dyżuru telefonicznego, prosimy o telefon za tydzień.

- Dzień otwarty KPMC, dn. 4 listopada 2013, będzie tradycyjnie połączony z całodniowym dyżurem telefonicznym.

Dziękujemy za rosnące zainteresowanie!

 

Przeczytaj na:


27 października 2013

 

Poszukujemy kontaktu do licznych na polskim rynku firm doradztwa finansowego, które posiadają w swojej ofercie m.in. rozwiązania inwestycyjne dla przedsiębiorstw. Jesteśmy zainteresowani wejściem do ich ofert z naszym nowym innowacyjnym produktem, a właściwie usługą.

Interesują nas kontakty wyłącznie z osobami decyzyjnymi, które umożliwią nam merytoryczną rozmowę, prezentacje naszego produktu i szczegółowego biznesplanu.

Wszystkim osobom, które umożliwią nam kontakt z nowymi firmami, po rozpoczęciu współpracy postaram się umiejętnie podziękować.

 

Przeczytaj na:


24 października 2013

 

Uprzejmie informujemy o realizowanym w dniu jutrzejszym "Extra wydaniu: Konsultacji przy obiedzie" dla mieszkańców Rzeszowa i okolic. Pierwsze bezpłatne konsultacje w Rzeszowie, odbędą się 25 października 2013, godz. 15:00, Hotel Hilton Garden Inn Rzeszow, Restauracja, al. majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na: http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

 

Przeczytaj na:


24 października 2013

 

Podczas badania branż na każdy kroku spotykamy ludzi dla których innowacja jest często jedyną drogą rozwoju firmy.

 

Przeczytaj na:


24 października 2013

 

Informujemy o naszym aktywnym udziale w odbywających się dzisiaj na Śląsku targach EkoWaste 2013, MELIORACJE 2013 i ExpoLAB 2013, będziemy przeprowadzać konsultacje oraz badanie branży pt. "Twoja droga do sukcesu".

Nasz udział w targi odbędzie się dn. 24 października 2013, budynek Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich w Sosnowcu.

Zwiedzających targi, którzy chcą w ramach inicjatywy "Gościmy na" skorzystać z bezpłatnej konsultacji, prosimy o kontakt i umówienie indywidualnego spotkania w czasie trwania imprezy.

 

Przeczytaj na:


23 października 2013

 

Badając różne branże uczymy się najnowszych technologi, które codziennie zmieniają ludzkie życie. W poprzednich badaniach poznawaliśmy tajniki, jak zarządzać energią, nowoczesnymi konstrukcjami, metalami czy wodą.

 

Przeczytaj na:


19 października 2013

 

Podczas ostatniego badania branży duża ilość firm importujących drogą morską towary oraz materiały z odległych krańców świata, zwróciło naszą uwagę na problem znacznego wzrostu stawek ubezpieczenia transportów, jest to spowodowane nadmierną aktywnością piratów.

W niektórych przypadkach decyduje to o nieopłacalności konkretnych transakcji lub ujemnym bilansie całej firmy.

 

Przeczytaj na:


14 października 2013

 

Zapraszamy do spotkanie na najbliższych targach w Krakowie. Podczas trzeciej edycji Salonu Kooperacji Przemysłowej, targów EUROTOOL® i BLACH-TECH-EXPO, będziemy przeprowadzać konsultacje oraz badanie branży pt. "Twoja droga do sukcesu".

Nasz udział w targi odbędzie się dn. 15 października 2013 na ul. Centralnej 41a w Krakowie.

Zwiedzających targi, którzy chcą w ramach inicjatywy "Gościmy na" skorzystać z bezpłatnej konsultacji, prosimy o kontakt i umówienie indywidualnego spotkania w czasie trwania imprezy.

Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


14 października 2013

 

"Dyżury telefoniczne - zacznij każdy tydzień od szybkich konsultacji"

Przypominamy o naszej firmowej inicjatywie "Dyżury telefoniczne", polegającej na cotygodniowym poniedziałkowym udzielaniu bezpłatnych porad, drogą telefoniczną:

Bezpłatna linia:
Każdy poniedziałek, pomiędzy 8:00-10:00.

Terminy: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

Dziękujemy wszystkim osobom, które konsultowaliśmy.

 

Przeczytaj na:


10 października 2013

 

Nowa aktywność

Część budżetu na badania i rozwój firmy połączyliśmy z firmowym funduszem programów CSR, dzięki takiemu posunięciu umożliwiliśmy sobie częste badanie branż w których działamy. Należy spodziewać się w najbliższym czasie znaczącego wzrostu aktywności firmy KPMC w tym obszarze.

Badanie branż to:

- Rozwój własnych doświadczeń i wiedzy, (KPMC)
- Lepsze zrozumienia branż i Klientów, (KPMC)
- Doskonalenia własnych procedur, (KPMC)
- Globalny wzrost praktycznej wiedzy, (Świat)
- Usprawnienia różnych procesów gospodarczych, (Świat)
- Informacje zwrotne dla badanych firm i stałych klientów KPMC. (Ty)

Wyczerpującej bezpłatnej informacji o przebadanych branżach udzielamy wszystkim adresatom naszych programów CSR, czyli pasjonatom, studentom, początkującym przedsiębiorcom oraz mikro przedsiębiorcom.

 

Przeczytaj na:


10 października 2013

 

Kończąc podsumowywanie niedawno przeprowadzonego badania branży, wyraźnie zaobserwowaliśmy największą trudność u przedsiębiorców w odpowiedzi na pytania z obszaru:

- Szans rynkowych (pozytywne zewnętrzne)

Jest to obszar w myśleniu strategicznym szczególnie zaniedbywany wśród przebadanych osób. Znacznie lepiej radziliście sobie Państwo z pytaniami o zagrożenia rynkowe.

Podczas tworzenia strategii czy realizacji audytów marketingowych w sposób szczególny na pierwszych etapach prac zwraca się uwagę na szanse rynkowe – analizę rynku (otoczenia dalszego).

Na podstawie przeprowadzanych badań udoskonalimy nasze procedury, tak aby jeszcze lepiej wspierać i edukować Klienta w tym wymagającym szczególnej uwagi obszarze.

 

Przeczytaj na:


09 października 2013

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze otwarte spotkanie Klubu Mówców Biznesowych Toastmaster „Toastmaster Business”, które odbędzie się dniach 10 października 2013, godz. 18:30 w Hotelu Aspel, przy ul. Bratysławskiej 2 w Krakowie.

Toastmasters to miejsce, które uczy umiejętności praktycznych z zakresu przywództwa, sprawdzony partner firmy KPMC w biznesie.

Bezpłatna rejestracja: http://bit.ly/ToastmastersBusiness

 

Przeczytaj na:


04 października 2013

 

Uprzejmie informujemy o poprowadzeniu przez naszą firmę głównego warsztatu podczas pierwszego dnia konferencji MEGA Rzeszów Conference. Warsztat zrealizujemy w wersji rozszerzonej, po zakończeniu będzie miejsce dla zainteresowanych na indywidualne rozmowy i konsultacje. W sposób szczególny zapraszamy studentów krakowskich uczelni, zwłaszcza Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z którym od lat współpracujemy.

O konferencji: http://www.kariery.uek.krakow.pl/aktualnosci/mega-rzeszow-conference-2013

 

Przeczytaj na:


01 października 2013

 

Serdecznie zapraszamy na VII (XLVII) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się dnia 3 października 2013, godz. 17:00, spotkanie odbędzie się w budynku CINiBA, ul. Bankowa 11a, Katowice. W miejsce inicjatywy „Gościmy na”, wszystkim uczestnikom warsztatu oferujemy specjalny opust.

Temat warsztatu: Informacyjne narzędzia wspierania działalności marketingowej

Celem warsztatów jest zdobycie umiejętności tworzenia własnej strategii odnajdywania informacji niezbędnej w działalności z obszaru marketingu, w oparciu o profesjonalne zasoby internetowe polskie i zagraniczne. Warsztaty odbywają się w pracowni komputerowej. Program bazuje na dostępnych online oraz w sieci CINiBA narzędziach informacji naukowej, ekonomicznej i biznesowej.

SPECJALNA OFERTA DLA UCZESTNIKÓW

Wszyscy uczestnicy warsztatu, którzy uczestniczyli w warsztacie i przyswoili tą niezwykle cenną wiedzę, otrzymają od nas 30% opust na wybrane, a powiązane z tematem warsztatu usługi:

- Audyt marketingowy KPMC
- Strategia marketingowa
- Plan marketingowy
- Metodologia MBO (Zarządzanie przez cele)
- Audyt wewnętrzny KPMC

Nasze wewnętrzne badania pokazują, że współpraca z wyedukowanym Klientem jest znacznie tańsza, przynajmniej o 30%. Opust nie łączy się z innymi promocjami firmy.

Zapraszamy wszystkich partnerów firmy KPMC.

 

Przeczytaj na:

Wrzesień 2013


28 września 2013

 

Nasza wieloletnia aktywność na portalach społecznościowy od lat służyła dotarciu do ostatecznych adresatów naszych bezpłatnych programów CSR.

- Pasjonaci,
- Studenci,
- Ludzie z pomysłem,
- Początkujący przedsiębiorcy,
- Mikro przedsiębiorcy.

Pomagając w promocji naszych programów wsparcia CSR, pomagasz w równym stopniu co my. Dziękujemy za wieloletnią wspólną współpracę. Świat nas potrzebuje.

Zapraszamy: www.kpmc.pl

 

Przeczytaj na:


28 września 2013

 

Najważniejsze programy wsparcia CSR firmy KPMC:

- Dni otwarte KPMC
- Konsultacje przy obiedzie
- Dyżury telefoniczne
- Gościmy na
- Otwarte wykłady
- Pomoc z serca

Dodatkowo podczas trwania Dni otwartych KPMC udzielamy wszystkim zainteresowanym bezpłatnych odpowiedzi na nadesłane drogą mailową pytania.

----

Osoby reprezentujące średnie i duże firmy, prosimy o korzystanie ze standardowej doskonale dopracowanej usługi: Pierwsza bezpłatna konsultacja™.

 

Przeczytaj na:


28 września 2013

 

Dzień otwarty KPMC - "Poświęcamy swój czas, byś mógł zmieniać świat"

Serdecznie zapraszamy na drugi po wakacjach Dzień otwarty, podczas którego będziemy rozmawiali o Państwa planach strategicznych.

XII Dzień otwarty w KPMC:

(1 października, godz. 15:00-18:00)
- Konsultacje przy obiedzie [umów konsultacje]
http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

(1 października, przez cały dzień)
- Dyżury telefoniczne
http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

(dowolnego dnia)
- Pierwsze bezpłatne konsultacje
http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html

Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

 

Przeczytaj na:


26 września 2013

 

Dziękujemy wszystkim firmom, które uczestniczyły w naszych niedawnych badaniach branży pt. "Moja droga do sukcesu", które zostały zrealizowane podczas ostatnich imprez targowych.

Przebadaliśmy firmy z branży energetycznej i budowlanej. W przypadku branży energetycznej skupiliśmy się wyłącznie na firmach z województw małopolskiego i śląskiego. Natomiast w przypadku branży budowlanej badaliśmy wszystkie firmy działające na terytorium Polski.

Podczas przeprowadzania badania daliśmy możliwość dodatkowego przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji na miejscu. Łącznie zrealizowaliśmy cztery konsultacje biznesowe (Pierwsza bezpłatna konsultacja™).

Ponownie zrozumieliśmy najbardziej aktualne i palące potrzeby w badanych branżach. Po za metodologią samego badania, mieliśmy niepowtarzalną okazję wysłuchać, twarzą w twarz, wszystkich Państwa wartościowych opinii i komentarzy.

Każda firma która zgodziła podzielić się z nami swoimi wartościowymi doświadczeniami otrzyma w najbliższym tygodniu pełen raport z przeprowadzonego badania. Raport z wynikami otrzymają również obecni klienci KPMC z przebadanych branż.

Wszelka wiedza zebraną podczas badania i indywidualnych rozmów zostanie zdeponowana w naszym archiwum, trwale wzbogacając doświadczenia i know-how firmy KPMC.

 

Przeczytaj na:


25 września 2013

 

Serdecznie zapraszamy na najbliższy warsztat pt. "Mentalne zarządzanie projektami™", którego każdy uczestnik otrzyma dyplom "Mentalista w zarządzaniu projektami™".

Warsztat zrealizujemy w ramach MEGA Rzeszow Conference 2013 na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Osoby chcące uczestniczyć wyłącznie w mentalnym warsztacie, prosimy o bezpośredni kontakt z firmą KPMC.

Więcej na: http://kpmc.pl/wyklady.html

 

Przeczytaj na:


16 września 2013

 

Zapraszamy do spotkania na najbliższych targach energetycznych i budowlanych, podczas których będziemy reprezentować klientów z tych branż. Targi budowlane ENERGETAB 2013 odwiedzimy dn. 18 września 2013 w Bielsko-Białej, natomiast targ budowlane SIBEX Jesień 2013 dn. 21 września 2013 w Sosnowcu.

Uczestników targów, którzy chcą w ramach inicjatywy "Gościmy na" skorzystać z bezpłatnej konsultacji, prosimy o kontakt i umówienie indywidualnego spotkania w czasie trwania imprezy.

Dodatkowo będziemy przeprowadzać wśród wybranych firm badanie branży pod tytułem: "Moja droga do sukcesu". Każdy uczestnik badania otrzyma raport z wynikami badania.

Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


16 września 2013

 

Przypomijmy misję firmy KPMC: Tworzyć nowych liderów na rynku 21 wieku.

 

Przeczytaj na:


15 września 2013

 

Serdecznie zapraszamy na III Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się dniach 16-18 września 2013, spotkania będą realizowane w różnych miejscach Katowic. Uczestników kongresu, którzy chcą w ramach inicjatywy "Gościmy na" skorzystać z bezpłatnej konsultacji, prosimy o kontakt i umówienie indywidualnego spotkania w czasie trwania imprezy.

Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


13 września 2013

 

W dniu dzisiejszym wszystkie nasze myśli będą skierowane na tematy związane z praktycznym wykorzystaniem marketingu.

Druga połowa dnia upłynie nam na uczestnictwie w IV Kongresie Ludzi Marketingu, który wsparliśmy na etapie organizacyjnym.

 

Przeczytaj na:


12 września 2013

 

Doradcy biznesowi KPMC - doradztwo w zakresie wykorzystania oferty naszej firmy.

Poszukujemy osób do pracy lub współpracy na stanowisku przedstawiciela handlowego obsługujących rynek B2B.

Podstawowym obowiązkiem będzie inicjowanie rozmów z średnimi i dużymi firmami. Niezwykle istotna okazuje się umiejętność współpracy z konsultantami działu audytu, metodologi oraz szkoleń, którzy to zawsze przygotowują ostateczną ofertę współpracy.

Wymagane doświadczenie poparte własną bazą klientów.

Zapraszam do kontaktu osobistego,
Kamil Popławski, założyciel firmy KPMC.

 

Przeczytaj na:


8 września 2013

 

W sposób szczególny zapraszamy na IV Kongres Ludzi Marketingu, który odbędzie się dnia 13 września 2013 o godz. 13:00, spotkanie będzie miało miejsce w CINiBA na ul. Bankowej 11a w Katowicach. W ramach inicjatywy "Gościmy na" będziemy bezpłatnie doradzać w zakresie zarządzania i marketingu przedsiębiorstwa.

Dla uczestników IV KLM reprezentujących firmy, przygotowaliśmy specjalne niższe ceny na wszystkie dostępne w ofercie usługi -20%. Tego dnia do cen wszystkich dostępnych produktów i usług nie będziemy doliczać kosztów naszych działań marketingowych. Niech ten dzień, będzie dla nas wszystkich świętem marketingu.

Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


5 września 2013

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w XI Dniu otwartym KPMC.

Osobiście dziękuję naszym partnerom, których miałem okazję spotkać podczas reprezentowania firmy na XXIII Forum Ekonomicznym w Krynicy.

 

Przeczytaj na:

Sierpień 2013


31 sierpnia 2013

 

Zamknęliśmy stary rok obrotowy. Podsumowaliśmy wszystko co udało się osiągnąć. Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym klientom. W sposób szczególny dziękuję współpracownikom za ponowne wybranie firmy KPMC jako miejsca swojego indywidualnego rozwoju.

 

Przeczytaj na:


31 sierpnia 2013

 

Dzień otwarty KPMC - "Poświęcamy swój czas, byś mógł zmieniać świat"

Serdecznie zapraszamy na pierwszy po okresie wakacyjnym Dzień otwarty, podczas którego będziemy rozmawiali o strategiach sukcesu i marketingu przedsiębiorstwa.

XI Dzień otwarty w KPMC:

(2 września, godz. 15:00-18:00)
- Konsultacje przy obiedzie [umów konsultacje]
http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

(2 września, przez cały dzień)
- Dyżury telefoniczne
http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

(dowolnego dnia)
- Pierwsze bezpłatne konsultacje
http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html

Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

 

 

Przeczytaj na:


30 sierpnia 2013

 

Pełni inspiracji i nowej energii po okresie wakacyjnym we wrześniu zapraszamy na:

 • - Dzień otwarty KPMC,
 • (Konsultacje przy obiedzie, dyżury telefoniczne),
 • - IV Kongres Ludzi Marketingu,
 • - III Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw,
 • - Targi SIBEX Jesień 2013,

Szczegóły naszego uczestnictwa opublikujemy w niezależnych postach przed wybranym wydarzeniem. Najbliższe zaproszenie już w dniu jutrzejszym.

 

Przeczytaj na:


30 sierpnia 2013

 

W roku 2012/2013 zrealizowaliśmy:

 • - 45 projektów (min. wartość 5,000, maks. wartość 100,000)

Projektów jest mniej niż w roku poprzednim, lecz mają znacznie większą wartości.

Ma to ścisły związek z zmianą obsługiwanego segmentu docelowego. Przechodzimy zaplanowaną transformacje w kierunku obsługi średnich i dużych przedsiębiorstw, dawniej rynek małych i średnich firm.

Wszystkie osoby, która są w stanie ułatwić nam poruszanie się w tym nowym dla nas sektorze dużych firm, prosimy o kontakt i rozmowę o możliwościach wzajemnej współpracy.

 

Przeczytaj na:


30 sierpnia 2013

 

Pozostałe zmiany zrealizowane lub zaplanowane w miesiącach lipiec i sierpień 2013:

 • - Pełne wdrożenie metodologi TQM,
 • - Powstanie strategicznego programu inwestycyjnego KPMC +Twoja firma™,

 • - Stworzenie nowego działu finansowania zewnętrznego projektów,
 • - Zakupienie systemu CRM działającego w tzw. chmurze, który konsultanci będą mogli obsługiwać z poziomu telefonu, typu smartphone,
 • - Zastąpienie wielkonakładowego druku katalogu firmowego, generowanymi dynamicznie treściami na podstawie stron internetowych, a także posiadanych materiałów know-how. Efektem będzie osiągnięcie zamierzonego poziomu personalizacji treści dla klienta oraz stopnia jej aktualności. Ponownie wybieramy dla klienta wygodę i ekologie.
 • - Dalsze dopracowanie strategii identyfikacji wizualnej, m.in. wybór nowej czcionki podstawowej oraz motywów firmy KPMC.

 

Przeczytaj na:


30 sierpnia 2013

 

Nowe rynki

Na oficjalnej prezentacji raportu z Audytu marketingowego zrealizowanego dla naszej firmy, największą część zajmowała ocena naszego planu marketingowego wejścia na rynki zagraniczne. Nie dotyczy rynku polskiego i brytyjskiego.

Po analizie korekt mam wrażenie że realnie wejście będzie miało miejsce nie wcześnie niż 1 września 2014 na początku w zakresie usług audytu, czyli planowaniem strategicznym, mało kłopotliwych logistycznie. Pozostała część oferty wraz z jej najcenniejszym obszarem, będzie musiała poczekać znacznie dłużej, co ma związek z charakterem tych prac i występującymi problemami logistycznym.

Ma to związek z licznymi działaniami przygotowującymi, które będziemy realizować krok po kroku przez najbliższy rok:

 • - Zarejestrowanie domeny: www.kpmcglobal.com,
 • - Zlecenie wykonania strony internetowej,
 • - Liczne tłumaczenia rozległej oferty handlowej,
 • - Rozwinięcie naszej zdalnej elektronicznej platformy pracy grupowej,
 • - Kwestie formalno-prawne i operacyjne.

Zalecenia w tym obszarze mają dla nas szczególne znaczenie, z racji dużego doświadczenie firmy piszącej audyt w zakresie wieloletniego świadczenia własnych usług na licznych rynkach zagranicznych.

 

Przeczytaj na:


20 sierpnia 2013

 

Uprzejmie informujemy o niedawno zakończonej prezentacji raportu z audytu marketingowego dla naszej firmy. Po zakończeniu prezentacji odbyły się długie rozmowy i pytania nad poszczególnymi punktami i zaleceniami. Spotkanie było profesjonalnie moderowane.

Ostateczna nazwa, po długiej dyskusji naszych konsultantów, została ustalona na: Strategiczny program inwestycyjny KPMC + Twoja Firma™, natomiast slogan reklamowy usługi: "Strategia warta inwestycji".

Po dyskusji było słychać liczne opinie, że trafnie oddaliśmy istotę nowej usługi.

Na zakończenie należy podkreślić, że w ostatnich wpisach zaprezentowaliśmy rezultaty zmian w obrębie tylko jednej wybranej usługi, takich zmian jest znacznie więcej.

Dziękujemy partnerowi wykonującemu badanie audytu za wyrozumiałość i cierpliwość, natomiast naszym konsultantom za poświęcony czas.

Aktualności KPMC: http://kpmc.pl/aktualnosci.html

 

Przeczytaj na:


14 sierpnia 2013

 

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pełen raport z audytu marketingowego przeprowadzonego dla naszej firmy, który przed kilkoma miesiącami zleciliśmy polskiemu oddziałowi zaprzyjaźnionej dużej firmie consultingowej. Potrzebowaliśmy spojrzenia osób stojących obok. Podstawowym warunkiem było zakończenie przez firmę prac do 1 września, abyśmy mogli skorygować nasz plany strategiczne o jej wyniki. Prezentacja raport nastąpi już po długim sierpniowym weekendzie. Znając standardy wysoko oceniliśmy pracę konsultantów i użyte metodologie pracy.

Z licznych zmian chcieliśmy podzielić się jedną, która poprawiła spójność naszej oferty: "Wspólny program inwestycyjny KPMC + Twoja firma™ należy trafniej nazwać: Wspólny program strategiczny KPMC + Twoja firma™ podkreślając specjalizację Państwa firmy w zakresie doradztwa strategicznego.

Nazwa programu ze słowem "inwestycyjny" działa tylko przez kilka miesięcy od jej powstania. Strategie najlepszych firm na rynku w rzeczywistości trwają krótko, nie dłużej niż stała sytuacja na rynku. Następnie strategia powinna się dostosować. Pamiętajmy każdy moment zmiany na lepsze jest dobry.Dzień wewnętrzny KPMC - "Chcemy słuchać otoczenia, zyskiwać inspirację oraz budować transparentną organizację"

 

Przeczytaj na:


1 sierpnia 2013

 

Dzień wewnętrzny KPMC - "Chcemy słuchać otoczenia, zyskiwać inspirację oraz budować transparentną organizację"

Drugie spotkanie, będące kontynuacją prac rozpoczętych dnia 1 lipca 2013, rozpocznie się już za 30 minut, tym razem znajdujemy się w Katowicach.

Więcej na: http://kpmc.pl/aktualnosci.html

 

Przeczytaj na:

Lipiec 2013


31 lipca 2013

 

Dzień wewnętrzny KPMC - "Chcemy słuchać otoczenia, zyskiwać inspirację oraz budować transparentną organizację"

Założyciel firmy osobiście zaprasza wszystkich partnerów, konsultantów oraz klientów zaangażowanych w rozwój firmy na już drugi wakacyjny Dzień wewnętrzny w KPMC, podczas którego będziemy rozmawiali o naszej organizacji, potrzebach obsługiwanych klientów oraz strategii na przyszłość. Szczególnie zapraszamy wszystkich potencjalnych współpracowników. Planujemy również kontynuować rozpoczęte przed miesiącem rozmowy i prace. Dni wewnętrzne odbywają się dwa razy do roku w miesiącach wakacyjnych.

II Dzień wewnętrzny w KPMC:

(1 sierpnia 2013, godz. 15:00, Restauracja Qubus Hotel Katowice, ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice)
- Spotkania z założycielem (partnerzy & konsultanci)
http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

(1 sierpnia 2013, przez cały dzień, telefon: +48 798 987 004)
- Telefoniczne informacje zwrotne 360° (partnerzy & konsultanci)
http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

(dowolnego dnia, mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )
- Wyślij mi swoją metodologie biznesową (partnerzy & konsultanci)
Wspólnie możemy zbudować najsilniejsze know-how w Polsce. Każda nadesłana metodologia zostanie wyceniona punktowo 1pkt - 1pln.

Dodatkowo zapraszamy on-line do kontaktu mailowego na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

---
Przez okres wakacji zamykamy się wyłącznie na sprawy wewnętrzne firmy i tworzymy nową strategie. Na okres wakacyjny ograniczeniu podlegają wyłącznie działania CSR, czyli naszego bezpłatnego comiesięcznego wsparcia. Wszystkich potencjalnych klientów zapraszamy do korzystania z usługi Pierwsza bezpłatna konsultacja™
http://www.kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html

 

Przeczytaj na:


27 lipca 2013

 

Mamy przyjemność poinformować, że 1 września 2013 zakończymy wieloletni wewnętrzny program pozyskania i wdrożenia know-how potrzebnego do świadczenia pełnego wachlarza usług i wsparcia klienta z zakresu TQM – Total Quality Management.

Podczas prac kierowaliśmy się 3 wieloczynnikowymi wskaźnikami jakości:

- zrozumiałe przekazanie filozofii, uważna praca z ludźmi,
- systematyka i systemowość realizowanych wdrożeń,
- intuicyjne narzędzia dostosowane do zmiennej specyfiki każdej z firm.

Pierwsze trzy w pełni komercyjne wdrożenia będziemy realizować w specjalnej niższej cenie, uwzględniającej wyłącznie koszty pracy konsultantów, pominiemy wieloletnie koszty pozyskania wiedzy oraz licznych prac przygotowawczych do rozpoczęcia wdrożeń.

 

Przeczytaj na:


23 lipca 2013

 

W najbliższym czasie wybranym nowym przedsiębiorstwom zaproponujemy współpracę w ramach nowej innowacyjnej usługi „Wspólny program inwestycyjny KPMC + Twoja firma ™”, na wyjątkowych warunkach finansowych, związanych z okresem testowania usługi.

Osoby reprezentujące firmy zainteresowane udziałem w programie, zapraszamy do wysyłania zapytań drogą telefoniczną i mailową. Wszystkie odpowiedzi dotyczących nowej usługi będzie do odwołania udzielał założyciel firmy.

 

Przeczytaj na:


22 lipca 2013

 

Wspólny program inwestycyjny KPMC + Twoja firma ™

Nowa usługa gwarantująca z naszej strony ciągły transfer know-how, systematyczne wdrożenia oraz dążenie do innowacji w Twojej firmie. Na końcu licznych wdrożeń następuje obowiązkowe mierzenie wyników biznesowych klienta.

Częste i cykliczne spotkania. Dużo czasu poświęcone na doradztwo oraz planowanie małych kroków. Unikalna nazwa programu, szyte na miarę rozwiązania i dostosowany do Twoich potrzeb harmonogram prac.

Planowanie w przypadku firm consultingowych, wdrażających rozwiązania jest zdecydowanie najważniejszym etapem, jest to główne miejsce gdzie dobra firma może próbować stać się jeszcze lepszą.

Wszelkie materiały dotyczące nowego programu zostaną dnia 1 września 2013 włączone do podstawowego firmowego katalogu usług KPMC, dodatkowo powstanie plakat charakteryzujący schemat wykorzystania zasobów i przebiegu wszystkich procesów w usłudze. Powstanie również specjalny artykuł opisujący i promujący nowy innowacyjny produkt naszej firmy.

 

Przeczytaj na:


15 lipca 2013

 

Zmiany w obszarze usług High Value Consulting firmy KPMC:

Program minimalnej interwencji™, Program zrównoważonego rozwoju™, Program przewagi konkurencyjnej™ z dniem 1 września 2013 zostaną zintegrowane w nową czytelniejszą usługę:

- Wspólny program inwestycyjny KPMC + Twoja firma ™

Starzy klienci przejdą płynnie i odczują wyłącznie pozytywne zmiany. W najbliższych dniach opublikujemy dodatkowe informacje o założeniach nowego programu.

 

Przeczytaj na:


3 lipca 2013

 

Najważniejszym wnioskiem z dotychczasowych prac, jest potrzeba zdecydowanego uproszenia oferty, a także wszystkich najważniejszych procesów w firmie, zdecydowaliśmy się również na cięcia w obrębie najmniej popularnych i opłacalny usług.

Jest to ważny cel, który będzie katalizatorem wielu zmian.

 

Przeczytaj na:

Czerwiec 2013


30 czerwca 2013

 

Dzień wewnętrzny KPMC - "Chcemy słuchać otoczenia, zyskiwać inspirację oraz budować transparentną organizację"

Założyciel firmy osobiście zaprasza wszystkich partnerów, konsultantów oraz klientów zaangażowanych w rozwój firmy na najbliższy wakacyjny Dzień wewnętrzny w KPMC, podczas którego będziemy rozmawiali o naszej organizacji, potrzebach obsługiwanych klientów oraz strategii na przyszłość. Dni wewnętrzne odbywają się dwa razy do roku w miesiącach wakacyjnych. Szczególnie zapraszamy wszystkich potencjalnych współpracowników.

I Dzień wewnętrzny w KPMC:

(1 lipca 2013, godz. 15:00, Hilton Garden Inn, Globe Restaurant, ul. Marii Konopnickiej 33, 30-302 Kraków)
- Spotkania z założycielem (partnerzy & konsultanci)
http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html

(1 lipca, przez cały dzień, telefon: +48 798 987 004)
- Telefoniczne informacje zwrotne 360° (partnerzy & konsultanci)
http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

(dowolnego dnia, mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )
- Wyślij mi swoją metodologie biznesową (partnerzy & konsultanci)
Wspólnie możemy zbudować najsilniejsze know-how w Polsce. Każda nadesłana metodologia zostanie wyceniona punktowo 1pkt - 1pln.

Dodatkowo zapraszamy on-line do kontaktu mailowego na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

---
Przez okres wakacji zamykamy się wyłącznie na sprawy wewnętrzne firmy i tworzymy nową strategie. Na okres wakacyjny ograniczeniu podlegają wyłącznie działania CSR, czyli naszego bezpłatnego comiesięcznego wsparcia. Wszystkich potencjalnych klientów zapraszamy do korzystania z usługi Pierwsza bezpłatna konsultacja™
http://www.kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html

 

Przeczytaj na:


15 czerwca 2013

Uprzejmie zapraszamy na czerwcowy warsztat Śląskiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK, który odbędzie się dnia 18 czerwca 2013 o godz. 17:00, spotkanie będzie miało miejsce na ulicy Jordana 18, Katowice. W ramach inicjatywy "Gościmy na" będziemy rozmawiać z trenerami zarządzania. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


14 czerwca 2013

Serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek pomiędzy 8:00, a 10:00 na "Dyżury telefoniczne" firmy KPMC. Więcej na: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

 

Przeczytaj na:


3 czerwca 2013

Serdecznie dziękujemy za udział w X Dniu otwartym firmy KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego, który właśnie dobiega końca. Zapraszamy już za miesiąc.

 

Przeczytaj na:


3 czerwca 2013

Uprzejmie zapraszamy na przedwakacyjne wydanie Wieczoru z Marketingiem w formule 2.0, który odbędzie się w czwartek, 6 czerwca 2013, nasze uczestnictwo będzie odbywało się w ramach popularnej już inicjatywy "Gościmy na", która ma zapewnić bezpłatne konsultacje KPMC dla wszystkich zainteresowanych. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


Maj 2013


31 maja 2013

Dzień otwarty KPMC - "Poświęcamy swój czas, byś mógł zmieniać świat"
Serdecznie zapraszamy na najbliższy Dzień otwarty, podczas którego będziemy rozmawiali o różnych możliościach wsparcia i wniesienia wartości dodanej do Państwa przedsiębiorstw. X Dzień otwarty w KPMC: (3 czerwca, godz. 15:00-18:00) - Konsultacje przy obiedzie http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html (3 czerwca, przez cały dzień) - Dyżury telefoniczne http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html (dowolnego dnia) - Pierwsze bezpłatne konsultacje http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

 

Przeczytaj na:


19 maja 2013

Serdecznie zapraszamy na najbliższe poniedziałkowe "Dyżury telefoniczne", które odbędą się dokładnie pomiędzy godziną 8:00, a 10:00. Inicjatywa charakteryzuje się brakiem ograniczeń w dostępności, niezalenie od miejsca w jakim żyjesz i pracujesz. Więcej informacji pod adresem: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

 

Przeczytaj na:


18 maja 2013

PARTNER KPMC | WARSZTAT KAMILA POPŁAWSKIEGO: Śląskie Towarzystwo Marketingowe jest dynamicznie rozwijaną organizacją, za której rozwój Pan Kamil Popławski czuje się od lat współodpowiedzialny. Zapraszam zainteresowane osoby do aktywności i udziału w inicjatywach Śląskiego Towarzystwa Marketingowego. Dziękujemy wszystkim osobom za przybycie na objęte naszym patronatem spotkanie z Hermennem Schererem. Poniżej zamieszczamy relację fotograficzną.

 

Fotorelacja z wydarzenia: 16 maja 2013

 

Przeczytaj na:


16 maja 2013

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom, których mieliśmy okazję spotkać podczas naszej 2-dniowej aktywności na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Przed i po uczestnictwie w wybranych panelach, mieliśmy mocno napięty harmonogram zaplanowanych spotkań z krajowymi i zagranicznymi przedsiębiorcami. W konsekwencji nawiązaliśmy współprace z licznymi nowymi firmami.
Uczestniczyliśmy maksymalnie w aż 3 równolegle odbywających się panelach dyskusyjnych. Zbieraliśmy wiedze i dzieliliśmy się nią z innymi. Duże zainteresowanie naszymi spotkaniami spowodowało, że podjęliśmy decyzję o zamieszczeniu informacji o konsultacjach wyłącznie na stronie internetowej z pominięciem społeczności. Dziękuję za wiedzę i zaangażowanie wszystkim konsultantom KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego.

 

Uczestniczyliśmy na wybranych panelach:
- Fuzje i przejęcia,
- Zarządzanie. Restrukturyzacja,
- Zarządzanie. Firma na globalnym rynku,
- Polski konsument,
- Zarządzanie. Kapitał na rozwój firm. Debata menedżerska,
- Recepta na wzrost. Debata menedżerska,
- BPO, shared services, centra R&D,
- Współpraca (w biznesie) sie opłaca.
Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

 

Przeczytaj na:


12 maja 2013

Objęliśmy patronatem krakowską wystawę The Human Body Exhibition, wszystkim obecnym klientom KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego zwracamy wszystkie koszty obecności ich pracowników na wystawie. Odliczenie możliwe jest w terminie do pół roku od zamknięcia wystawy, które odbędzie się dnia 30 czerwca.
Człowiek jest najbardziej złożonym systemem wykorzystywanym w biznesie, w pełni kompatybilny z organizacją w której pracuje i życiem którego doświadcza. Jest największą wartością każdej organizacji, będąc zarazem jej najbardziej zmiennym i kruchym ogniwem. Zdrowie, świadomość i wspólne cele to wyłaniający się obraz wartości wyznawanych przez społeczeństwo 21 wieku, którego kręgosłupem posiadającym potrzebne know-how stają się już teraz niektóre nowoczesne firmy. Doskonałe poznanie zawsze było wartością samą w sobie dla człowieka i naszej firmy. Zainteresowanie specyfiką i możliwościami ludzkiego ciała i umysłu to niezmiennie główny obszar zainteresowania konsultantów HR pracujących w KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego oraz filozofia towarzysząca budowaniu większości naszych autorskich metodologi biznesowych.
Większość pracowników i konsultantów KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego już wykorzystało swoje bilety.
Obecnie zapraszamy również wszystkich naszych partnerów biznesowych, czyli pracowników zatrudnionych w firmach naszych klientów. Więcej informacji o wystawie na: http://www.human-body.pl/

Przeczytaj na:


2 maja 2013

Dziękujemy za udział w IX Dniach otwartych, zobowiązani strategią 2013-2014 do rozwoju tej inicjatywy, mamy przyjemność zaprezentować jej nowy slogan: Dzień otwarty "Poświęcamy swój czas, byś mógł zmieniać świat"

Przeczytaj na:


2 maja 2013

Serdecznie zapraszamy na piąte wydanie Wieczoru z Marketingiem w formule 2.0, który odbędzie się w czwartek, 9 maja 2013, nasze uczestnictwo będzie odbywało w ramach popularnej inicjatywy "Gościmy na", która ma zapewnić bezpłatne konsultacje KPMC dla wszytskich zainteresowanych. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:

Kwiecień 2013


30 kwietnia 2013

Serdecznie zapraszamy na najbliższy Dzień otwarty, podczas którego będziemy skoncentrowani na indywidualnym wsparciu Państwa wysiłków i planów biznesowych. IX Dzień otwarty w KPMC: (6 maja, godz. 15:00-18:00) - Konsultacje przy obiedzie http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html (6 maja, przez cały dzień) - Dyżury telefoniczne http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html (dowolnego dnia) - Pierwsze bezpłatne konsultacje http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

Przeczytaj na:


30 kwietnia 2013

Serdecznie dziękujemy za poranna rozmowy telefoniczne, najbliższe dyżury telefoniczne już za niecały tydzień.

Przeczytaj na:


24 kwietnia 2013

Poszukujemy na rynku doświadczonych konsultantów z zakresu zarządzania procesami, zarządzania projektami, przeprowadzania audytów i tworzenia strategii marketingowych oraz wdrażania narzędzi i systemów pro-jakościowych. Wymagane minimum 7 lat doświadczenia. Więcej na: http://kpmc.pl/onas/kariera-u-nas.html

Przeczytaj na:


13 kwietnia 2013

Dziękuję wszystkim osobom za wtorkowe i wczorajsze spotkania. Niedokończone rozmowy, zakończymy podczas najbliższego Dnia otwartego. Najbliższy tydzień rozpoczniemy od cotygodniowych porannych Dyżurów telefonicznych. Więcej na: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

Przeczytaj na:


10 kwietnia 2013

Wszystkich uczestników projektu Mentorzy e-Biznesu i Festiwalu BOSSS, serdecznie zapraszamy na piątkowe BIZNESOWE AFTER PARTY (MONEY NEVER SLEEP vol. 2), które odbędzie się w Krakowie, 12 kwietnia 2013, godz. 22:50, podczas spotkania będziemy rozmawiać z uczestnikami o zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy. Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


8 kwietnia 2013

Nasze inwestycje w przyszłość zawsze były ukierunkowane na ludzi i rodzące się w ich głowach idee:

Centrum inwestycji: http://kpmc.pl/inicjatywy/centrum-inwestycji.html
Wspiercie dla startupów: http://kpmc.pl/inicjatywy/startupy.html

Ludzie to najlepsza inwestycja.

Przeczytaj na:


8 kwietnia 2013

Zapraszamy na wieczorny AIP StartUp Mixer, które odbędzie się we wtorek, 9 kwietnia 2013 o godz. 18:00, Klub The Stage, Kraków, ul. Łobzowska 3, Kraków. Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


8 kwietnia 2013

Podczas konferencji "Join us! Czyli o współczesnej rekrutacji" firma KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego, będzie poszukiwać przyszłych dobrze zapowiadających się konsultantów. Posiadamy specjalny program rozwoju skierowany dla absolwentów uczelni wyższych.

Poszukujemy na rynku doświadczonych konsultantów z zakresu zarządzania procesami, zarządzania projektami, tworzenia strategii marketingowych, stosowania nowoczesnych metod edukacji oraz wdrażania narzędzi i systemów pro-jakościowych. Wymagane minimum 7 lat doświadczenia. Więcej na: http://kpmc.pl/onas/kariera-u-nas.html

 

Przeczytaj na:


8 kwietnia 2013

Serdecznie zapraszamy na najbliższą konferencje "Join us! Czyli o współczesnej rekrutacji", która odbędzie się w Krakowie, wtorek, 9 kwietnia 2013, w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków. Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


7 kwietnia 2013

no avalaibe

Przeczytaj na:


6 kwietnia 2013

Dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w VIII Dniach otwartych firmy KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego. Inspirowaliśmy i byliśmy inspirowani.

Przeczytaj na:


2 kwietnia 2013

Podczas ostatniego wykładu jego uczestnicy pokazali, że są absolutnie najlepszymi z najlepszych. Wytłumaczę tą wyjątkowość.

Środowisko akademickie Uniwersytetu Ekonomicznego w połączeniu z nieobowiązkowością samego wykładu, to aż dwa rzadko spotykane filtry zastosowane jednocześnie, które razem sprawiły, że na sali znalazły się tylko i wyłącznie osoby mocno zainteresowane prezentowanym tematem oraz własną przyszłością.

Dziękujemy i zapraszamy do poznawania poprzez wykłady, innych obszarów know-how firmy KPMC.

Galeria zdjęć z wykładu: http://kpmc.pl/iikrakowskifestiwalodpowiedzialnegobiznesu.html

Marzec 2013


31 marca 2013

Serdecznie zapraszamy na najbliższe IV Wieczór z Marketingiem 2.0, które odbędzie się w Katowicach, czwartek, 4 kwietnia 2013, budynku Telewizji Katowice, ul Telewizyjna 1. Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


29 marca 2013

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i pełnych refleksji świąt Wielkanocnych. Konsultanci z firmy KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego

Przeczytaj na:


27 marca 2013

Zapraszamy na najbliższy Dzień otwarty, na którym całą uwagę skoncentrujemy na szkicowaniu rozwiązań i usprawnień w Państwa firmach. VIII Dzień otwarty w KPMC: (2 kwietnia, godz. 15:00-18:00) - Konsultacje przy obiedzie http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html (2 kwietnia, przez cały dzień) - Dyżury telefoniczne http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html (dowolnego dnia) - Pierwsze bezpłatne konsultacje http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

Przeczytaj na:


27 marca 2013

Mijający miesiąc upłynął w KPMC | Warsztat Kamil Popławski pod znakiem intensywnej promocji zagadnień CSR. Zostaliśmy partnerami i aktywnymi uczestnikami III Wieczoru z marketingiem 2.0: CSR i II Krakowskiego Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu, na którym prowadziliśmy jeden z najliczniejszych warsztatów. Jak co miesiąc, zrealizowaliśmy bezpłatnie w ramach działań CSR: 8 konsultacji telefonicznych, 4 konsultacje przy obiedzie, oraz jedno bezpłatne wdrożenie autorskiej metodologii dla organizacji non-profit.

Przeczytaj na:


21 marca 2013

Jako partner BNI i konferencji Dr. Ivan Misner w Polsce, serdecznie zapraszamy dnia 5 kwietnia 2013, godz. 8:00 do Szkoły Głównej Handlowej, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa. Gwiazdą konferencji będzie Dr. Ivan Misner, który jest twórca BNI i guru światowej idei networkingu. Więcej na: http://www.ivanmisner.pl/

Przeczytaj na:


21 marca 2013

Udział firmy KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego w roli inwestora, podczas spotkania TechMine Startups ver.4. Więcej informacji w centrum inwestycji KPMC: http://kpmc.pl/inicjatywy/centrum-inwestycji.html. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj na:


20 marca 2013

Wszystkich członków Śląskiego Towarzystwa Marketingowego zapraszamy do udziału w najbliższym Zabraniu Zarządu, 21.03.2013, godz. 17:15, na którym będziecie Państwo mogli aktywnie włączyć się do prac rozwojowych ŚTM. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Miejscu spotkania prześlemy indywidualnie drogą mailową.

Przeczytaj na:


20 marca 2013

Informujemy wszystkich uczestników V Forum Gospodarczego InvestExpo, że w ramach inicjatywy "Gościmy na", będziemy jego aktywnymi uczestnikami, pomiędzy wystąpieniami będziemy udzielać bezpłatnych konsultacji dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


20 marca 2013

100 lat, 150 lat, 240 lat. Dziękuję wszystkim osobom za złożone w dniu wczorajszym życzenia. Mam nadzieję, że świat który opuścimy za 100 lat będzie lepszy, niż ten który zastaliśmy w momencie narodzin. Wymaga to zaangażowania i wspólnej przemyślanej pracy.

Przeczytaj na:


17 marca 2013

Informujemy, że podjęliśmy decyzję o rozwinięciu wszystkich prezentowanych 1,5 godzinnych wykładów do 2 pełnych godzin zegarowych. Decyzja została podjęta na podstawie wieloletnich sygnałów płynących od uczestników, obejmować ona będzie absolutnie wszystkie wykłady. Wewnątrz firmy zrówna to wykłady z realizowanymi przez nas szkoleniami zamkniętymi, które realizujemy przy okazji działań consultingowych, zawsze w czasie nie dłuższym, niż 120 minut nauki dziennie w jakości KPMC.

Przeczytaj na:


17 marca 2013

Zapraszamy na najbliższe poniedziałkowe "Dyżury telefoniczne", które odbędą się dokładnie pomiędzy godziną 8:00, a 10:00. Więcej informacji pod adresem: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

Przeczytaj na:


10 marca 2013

Serdecznie zapraszamy na najbliższy warsztat pt. "Odpowiedzialny biznes - od projektu do zrównoważonego rozwoju. Narzędzia stosowane przez konsultantów KPMC.", który jest tematycznym rozwinięciem wykładu pt. "Zarządzanie projektami". Wykład odbędzie się w czwartek, 14 marca 2013 o godzinie 14:30 w ramach II Krakowskiego Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu. Więcej informacji: http://kpmc.pl/wyklady.html

Przeczytaj na:


8 marca 2013

Składamy najserdeczniejsze życzenia współpracowniczkom z firmy oraz wszystkim kobietom świata. Spełnienia marzeń i osiągnięcia życiowych celów. Konsultanci firmy KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego

Przeczytaj na:


6 marca 2013

Informujemy, że zostaliśmy partnerem II Krakowskiego Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu. Festiwal odbędzie się w dniach 11-19 marca. Jednocześnie zostaliśmy zaproszeni do zrealizowania w jego ramach warsztatu, który tradycyjnie odbędzie się na uczelni ekonomicznej dla jej wymagających słuchaczy. Więcej o festiwalu: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/aktualnosci.html,,0:vw:3033

Przeczytaj na:


6 marca 2013

Od początku powstanie jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, realizując liczne inicjatywy bezpłatnego wsparcia. Wszystkie osoby zatrudnione w naszej firmie, mocno identyfikują się z tymi wartościami. Więcej informacji pod adresem: http://kpmc.pl/inicjatywy/csr.html

Luty 2013


26 luty 2013

Zapraszamy na najbliższy Dzień otwarty, na którym całą uwagę skoncentrujemy na Państwa firmach i reprezentowanych stylach zarządzania. VII Dzień otwarty w KPMC: (1 marca, godz. 15:00-18:00) - Konsultacje przy obiedzie http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html (1 marca, przez cały dzień) - Dyżury telefoniczne http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html (dowolnego dnia) - Pierwsze bezpłatne konsultacje http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

Przeczytaj na:


26 luty 2013

Informujemy, że po VI edycji "Dni otwartych KPMC", nastąpił etap podsumowania, zaplanowany w strategii rozwoju firmy, z którego wynika niezbicie, że należy utrzymać, a także dalej rozwijać ideę bezpłatnego wsparcia i pomocy dla biznesu stawiającego swoje pierwsze ważne kroki. W najbliższym czasie firma KPMC rozwinie formułę "Dni Otwartych KPMC", przeznaczając dodatkowe środki na rozwój tego obszaru aktywności.

Przeczytaj na:


26 luty 2013

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie Skrzydła Sukcesu, które odbędzie się w Katowicach, czwartek, 28 lutego 2013, w restauracji "Oko Miasta". Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


25 luty 2013

Informujemy o jutrzejszym udziale firmy KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego w AIP StartUp Mixer, 26 lutego 2013. W trakcie spotkania będziemy udzielać bezpłatnych konsultacji. Więcej informacji: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


25 luty 2013

Dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały skorzystać z dzisiejszej inicjatywy "Dyżury telefoniczne". Wszystkich którym nie udało się dodzwonić, zapraszamy ponownie za tydzień. Więcej informacji: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

Przeczytaj na:


15 luty 2013

Dziękujemy wszystkim osobom, które wraz z firmą KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego uczestniczyły w Światowym Tygodniu Networkingu w Katowicach. Następne okazje do spotkania i konsultacji niebawem, szczegółowe informacje można śledzić pod adresem: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


6 luty 2013

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby ze Śląska, na drugie wydanie Wieczoru z Marketingiem w formule 2.0, które odbędzie się w czwartek, 7 lutego 2013, nasze uczestnictwo będzie odbywało w ramach inicjatywy "Gościmy na", która zapewnia wszystkim uczestnikom w czasie trwania imprezy liczne konsultacje KPMC. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


5 luty 2013

Dziękuję wszystkim uczestnikom i współpracownikom, biorącym udział w piątkowym VI Dniu otwartym.

Przeczytaj na:

 

Styczeń 2013


31 styczeń 2013

Zapraszamy na najbliższy Dzień otwarty, podczas którego całą uwagę skoncentrujemy na Państwa wyzwaniach i problemach. Rozwiązując je lub szkicując rozwiązanie. VI Dzień otwarty w KPMC: (1 lutego, godz. 15:00-18:00) - Konsultacje przy obiedzie http://kpmc.pl/konsultacjeprzyobiedzie.html Pierwsze w nowym roku. (1 lutego, przez cały dzień) - Dyżury telefoniczne http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html (dowolnego dnia) - Pierwsze bezpłatne konsultacje http://kpmc.pl/pierwszebezplatnekonsultacje.html Dodatkowo zapraszamy on-line do użycia navigatora oferty: http://kpmc.pl/navigator.html

Przeczytaj na:


21 styczeń 2013

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie podczas inicjatywy "Gościmy na", tym razem będziemy gościć 22 stycznia 2013, godz. 18:00 na wyjątkowej naszym zdaniem imprezie Business Caffe vol. 1. Przyjdź i zobacz wielką siłę tkwiącej dobrze zaplanowanej młodości. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


21 styczeń 2013

Serdecznie zapraszamy na poranne "Dyżury telefoniczne", pomiędzy godziną 8:00 - 10:00. Więcej informacji pod adresem: http://kpmc.pl/dyzurytelefoniczne.html

Przeczytaj na:


9 styczeń 2013

W ramach firmowej inicjatywy "Gościmy na", serdecznie zapraszam na najbliższą imprezę I Wieczór z marketingiem 2.0, na której będę aktywnym uczestnikiem. Więcej na: http://kpmc.pl/goscimyna.html

Przeczytaj na:


5 styczeń 2013

Dziękuję wszystkim osobom, które postanowiły wziąć udział w imprezach w ramach V Dnia otwartego KPMC. Był to na prawdę intensywny dzień, jak i tydzień pracy dla wszystkich zatrudnionych w KPMC. Dziękuję pracownikom i partnerom.

Przeczytaj na:


1 styczeń 2013

Z dniem 1 stycznia 2013 roku, firma przechodzi jedną z najpoważniejszych zmian od początku swojego działania. Zmieniamy oraz powiększamy nasz obecny model biznesowy, zbliżając go możliwościami do wielu istniejących na rynku średnich firm consultingowych. Zostawiając jednak jego najbardziej charakterystyczne elementy, które przez kolejne lata będą świadczyć niezbicie o jego wyjątkowości. Więcej na: http://kpmc.pl/onas/nowywiekszymodel.html

Przeczytaj na:

 


Nowsze wiadomości z 2014

Starsze wiadomości z 2012

Starsze wiadomości z 2011

 

Aktualizowane 24/7, najaktualniej w sieci.

Cookies są ważne dla prawidłowego funkcjonowania witryny KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego. Aby zwiększyć swoje doświadczenia, wykorzystujemy cookies do zapamiętania szczegółów wizyty, zapewniania bezpiecznego logowanie, zbierania statystyk użytecznych do optymalizacji funkcjonowania witryny oraz do dostarczania treści dopasowanych do Twoich unikalnych potrzeb. Firma KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego chroni prywatność swoich wirtualnych gości w sposób równie skrupulatnych, co klientów usług podstawowych. Kliknij przycisk Akceptuję, aby wyrazić zgodę na przesyłanie plików cookie i przejść bezpośrednio do przeglądania witryny. Chcesz znalezc wiecej informacji dotyczacych cookies i polityki prywatnosci.

Czy akceptujesz cookies na stronie?